X بستن تبلیغات
5. Fixed

برنامه توییچ برای پلی‌ استیشن ویتا منتشر شد

twitch

اگر یک گیمر باشید به احتمال زیاد با سرویس استریم توییچ آشنا هستید. حال به تازگی نرم افزار توییچ برای کنسول دستی شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ویتا منتشر شده است. با زومجی در ادامه خبر همراه باشید.

در حالی که کم کم کنسول دستی ویتا به انتهای‌ راه خود نزدیک می‌شود حداقل شاهد انتشار یک نرم افزار کاربردی و البته سرگرم کننده برای آن هستیم. با انتشار نرم‌ افزار توییچ برای پلی‌استیشن ویتا دارندگان این کنسول می‌توانند به تماشای استریم‌های این شبکه از بازی‌های مختلف بپردازند. البته قابل ذکر است که نسخه ویتا از ویژگی برودکاست پشتیبانی نمی‌کند و این موضوع بدان معنا است که شما توانایی استریم بازی‌های در حال انجام از کنسول خود به توییچ را ندارید.

برنامه توییچ بر روی ویتا حجمی برابر با ۱۶.۷ مگابایت دارد و شما به وسیله آن می‌توانید در کانال‌های این سرویس به جستجو بپردازید یا به تماشای لایو استریم‌ها یا اتفاقات ویژه از جمله انتخاب‌های خاص پلی‌استیشن ازبرنامه‌های این شبکه بپردازید.

در نهایت به صورت کلی می‌توان گفت که با انتشار توییچ برای پلتفرم ویتا دیگر شاهد این سرویس بر روی تمامی کنسول‌های شرکت سونی هستیم. این نرم‌ افزار در ماه اسفند سال گذشته برای پلی‌استیشن 4 منتشر شده بود.

منبع: VG247

Twitch

ممکن است این مطالب را هم بپسندید:

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار