پیشگویی نابودی داعش از سوی پیامبر(ص)!

به گزارش سرویس دینی جام نیـوز به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، کاربران شبکه‌های اجتماعی در طرح این ادعا به حدیثی منسوب به پیامبر استناد می‌کنند که در آن از «نابودی هر کس که بخواهد به مدینه و اهالی این شهر آسیب برساند» سخن گفته شده است.


احمد عمر هاشم، از علمای مصر و رئیس سابق دانشگاه الازهر با تأکید بر همین ادعا گفت که در احادیث پیامبر آمده است: «هر کس که به دنبال آزار رساندن به اهالی مدینه باشد، خداوند او را مثل تکه‌ای سرب یا نمکی که در آب حل می‌شود، ذوب می‌کند».


احمد عمر هاشم با استناد به این حدیث مدعی شد این فرقه گمراه (داعش) که زمین را به فساد کشیده، خون مردم بی‌گناه را ریخته و حتی به حرم رسول خدا تعرض کرده است، به زودی نابود خواهد شد.


وی افزود: این حدیث دو تفسیر دارد یکی اینکه آنها در روز قیامت، در آتش جهنم ذوب می‌شوند همان‌طور که نمک در آب حل می‌شود یا سرانجام بدی در انتظارشان خواهد بود؛ زیرا حرمت خانه و شهر بهترین مخلوقات و محبوب‌ترین بنده خدا را شکسته‌اند. تفسیر دوم این است که این فرقه در همین دنیا به سزای کارهای خود می‌رسند.


به گفته سخنگوی وزارت کشور عربستان، در انفجار انتحاری روز دوشنبه در نزدیکی مسجد النبی، ۴ نفر از مأموران امنیتی سعودی کشته و ۵ نفر دیگر مجروح شدند.

222
 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار