اعتراف گروهک «شیعه لندنی» به دریافت پول و امکانات از دولت انگلیس + فیلم

مستند حاضر، شامل اعترافات صریح شخص یاسر الحبیب و عناصر مؤثر تشیع لندنی است که نحوه پشتیبانی و تأمین آنان توسط دولت انگلیس را برملا می‌‌‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، چند سالی است که رهبر معظم انقلاب و ولی‌امرمسلمین جهان،‌ مراجع عظام تقلید و علمای اعلام، نسبت به عملکرد مروجان "تشیع لندنی" که مبانی اسلامی را مورد تهدید قرار داده است، هشدار می‌‌دهند.

گروهک تشیع لندنی با به‌کارگیری متدها و شیوه‌های تبلیغاتی و هزینه‌کرد میلیون‌ها دلاری درصدد ایجاد تفرقه میان فرق اسلامی برآمد‌ه‌اند.از بارزه‌های روشن این گروهک منحرف، تبلیغ عزاداریهای خشن و ارائه چهره‌ای زشت از تشیع، مقابله با راهبرد وحدت اسلامی و تحریک اهل سنت علیه شیعیان است.

برپایه این گزارش، فردی به نام "یاسر الحبیب" روحانی‌‌نمای کویتی‌الاصل مقیم لندن و صاحب شبکه ماهواره‌‌ای «فدک» یکی از عناصر موثر این گروهک است.وی در سال 2001 اقدام به تأسیس تشکلی موسوم به "خدام‌المهدی" در کویت کرد، اما در سال 2004 به‌ دنبال انتشار اظهارات تندی علیه جناب عایشه، مورد پیگرد قرار گرفت.

این روحانی‌نمای تندرو، پس از مدتی کوتاه با حمایت دولت انگلیس مشمول عفو قرار گرفت و با دریافت پناهندگی از این کشور، شبکه ماهواره‌‌ای «فدک» را به زبان عربی در لندن تأسیس کرد.

شبکه ماهواره‌ای فدک تاکنون جنجالی‌ترین شبکه شیعی در زمینه تحریک عواطف اهل‌سنت بر علیه شیعیان بوده و اهانت مستقیم به مقدسات اهل‌سنت را سرلوحه قرار داده است.

یاسر الحبیب که از حمایت جریان شیرازی برخوردار است، به دلیل توهینهای بدون حد و مرز  و بی محابا به اهل‌سنت، در بلاد اسلامی به عاملی مهم برای ایجاد نقار و دشمنی میان شیعه و سنی تبدیل شده است.

گفتنی است که دولتهای غربی – به ‌ویژه انگلیس - در پشت صحنه و در ژست آزادی بیان و عقیده، حمایت مالی، امنیتی و تبلیغاتی گسترده‌ای را از این جریان افراطی دارند.

برپایه این گزارش به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جام نیوز، مستند حاضر، شامل بخشی از  اعترافات صریح شخص یاسر الحبیب و عناصر مؤثر تشیع لندنی است که نحوه پشتیبانی و تأمین آنان توسط دولت انگلیس را فاش می‌کند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار