اولین تصاویر از نسل جدید سیتروئن C3

با افشای تصاویر جدیدی از نسل تازه سیتروئن C3 به نظری رسد که با یک مینی C4 کاکتوس مواجه شویم. سیتروئن C3 جدید وامدار طراحی برادران و خواهران بزرگ‌تر از خود است. به ویژه مدل کاکتوس که حفاظ‌های جانبی پلاستیکی بدنه موسوم به airbumps از آن الهام گرفته شده‌اند. انتهای خودرو و مخصوصاً چراغ‌های عقب نیز از DS3 یعنی زیرمجموعه لوکس سیتروئن گرته‌برداری شده‌اند. ستون C اسپرت و ظریف نیز القای حس یک سقف شناور را در پی دارد. رنگ‌آمیزی متفاوت سقف و ستون‌های مشکی A نیز به این تصور دامن می‌زنند. 9 رنگ برای بدنه و 3 رنگ مختلف برای سقف قابل انتخاب‌اند.

سیتروئن c3 جدید

چراغ‌های باریک جلوی C3 به ایجاد حس اسپرت و پویای خودرو کمک می‌کنند. بچه گلگیرهای پلاستیکی تیره رنگ و قسمتهای ضربه‌گیر پایین‌دست بدنه به ایجاد تصویری از یک مینی کراس‌اوور انجامیده‌اند تا یک هاچ‌بک شهری. درون کابین اما به دور از اغراق‌های فرانسوی، لوکس و با الهام از محصولات DS طراحی شده است.

سیتزوئن c3 جدید

تجهیزات جدیدی چون سقف پانوراما و دوربین HD برای ثبت وقایع و تصادف احتمالی و ویژگی‌های ایمنی جدیدی چون هشدار خروج از خط جاده و هشدار نقاط کور خودرو برای آن منظور گردیده‌اند. این خودرو با طول 3.99 متری و عرض 1.75 متری و ارتفاع 1.47 متری، خودرویی کاملاً جمع و جور محسوب می‌شود. فضای بار آن نیز 300 لیتر پیش‌بینی شده است.

سیتزوئن c3 جدید

منبع:پدال

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار