آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی/ آرامش قبل از طوفان در جاده‌های شمالی

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی صبح روز پنجشنبه 17 تیرماه، اظهار کرد: خوشبختانه تصاویر دریافتی دوربین‌های نظارتی از محورهای مواصلاتی کشور، حاکی از آرامش در جاده‌ها و عبور و مرور عادی در تمامی جاده‌های کشور است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تاکید بر اینکه امروز هیچیک از جاده‌های کشور، یکطرفه نخواهند بود، گفت: در حال حاضر بر اساس گزارش‌های واصله از سراسر کشور، تنها در ورودی محور کرج چالوس، شاهد بار ترافیکی هستیم و سایر محورهای مواصلاتی شمالی از ترافیکی روان برخوردارند.

وی با بیان اینکه وضعیت جوی در اغلب محورهای مواصلاتی کشور پایدار است، افزود: به جز در محور کناره و رامسر در استان مازندران که بارش پراکنده باران در آن‌ها گزارش شده، شاهد جوی آرام و پایدار در سایر محورهای مواصلاتی کشور هستیم.

رحمانی در پایان با هشدار نسبت به بازگشت مسافران خاطرنشان کرد: مسافران عزیز باید توجه داشته باشند که زمان بازگشت خود را مدیریت کرده و به روزهای بعد از تعطیلات موکول کنند چراکه به دنبال حجم بالای سفر در روزهای اخیر، انتظار ترافیک و افزایش حجم تردد در روز جمعه را خواهیم داشت؛ از این رو لازم است تا با درنظر داشتن این مساله و مدیریت زمان، سعی کنند بازگشت خود را به روزهای شنبه و یکشنبه موکول کنند.

محدودیت‌ تردد در جاده‌های شمالی

به گزارش تسنیم، بر اساس محدودیت‌های اعلام شده از سوی پلیس راهور ناجا برای روز پنجشنبه، تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت و همچنین تردد کلیه کامیون ها و کامیونت های محلی دارای مجوز تردد در محور چالوس ممنوع است.

همچنین تردد کلیه تریلرها،کامیونها وکامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از محور هراز ممنوع خواهد بود.

در محور فیروزکوه نیز از تردد هرگونه تریلر فاقد موادسوختی و فاسدشدنی ممانعت به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار