فاز یک اندیشه با کمبود فرهنگسرا مواجه است

علیرضا صفرزاده در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به نقش فرهنگ در توسعه و شکوفایی همه جانبه جامعه اظهار داشت:تحقق اهداف مورد نظر در عرصه فرهنگی، مستلزم تأمین امکانات سخت افزاری مناسب و مقتضی خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد: با برنامه ریزی مدون و اصولی در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری می توان اهداف فرهنگی تنظیم و طراحی شده را تا حصول نتیجه مورد نظر که البته زمان بَر نیز خواهد بود، پیگیری کرد.

وی افزود:یکی از مراکز مهم در اجرای برنامه های فرهنگی، معطوف به امکانات و فضای موجود در فرهنگسراها می شود که  بستر اجرای برنامه ها و ارائه برخی آثار و محصولات هنری در چنین بخش هایی فراهم و مهیا میگردد.

صفرزاده گفت:در برخی از مناطق شهر شهریار همچون امیریه و بخش مرکزی شهر شهریار، کمبود جدی و محسوسی در این خصوص احساس نمی شود، اما در برخی نواحی همچون فاز یک اندیشه و اسدآباد لزوم و ضرورت توسعه امکانات فیزیکی و زیرساختی در این عرصه ضروری به نظر می رسد.

وی در خصوص پروژه های عمرانی مرتبط با فرهنگسرا در شهر شهریار نیز عنوان کرد:یک پروژه در شهر شهریار و در محدوده مرکزی این منطقه در حال احداث بوده  که به فرهنگسرای کرشته معروف است.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار در خاتمه در خصوص جانمایی و میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه یادآور شد:جانمایی این مجموعه در جوار آستان مقدس امامزاده هادی(ع) شهر شهریار واقع شده و در حال حاضر از پیشرفت قریب به ۶۰ تا ۷۰ درصدی برخوردار است که امیدواریم با اتمام عملیات احداث آن، زمینه بهره برداری از این طرح فراهم شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار