X بستن تبلیغات
5. Fixed

توانمندسازی بانوانِ بد سرپرست در دستور کار شورای شهر ملارد است

معصومه بیات در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تلاش کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر ملارد برای رسیدگی به دغدغه ها  مشکلات زنان ساکن در شهر ملارد اظهار داشت:تلاش شده در این مجموعه با تعامل و همیاری سازنده بهزیستی شهرستان ملارد، خدمات مطلوب و شایسته ای در حد توان و بضاعت موجود به بانوان آسیب پذیر ارائه شود.

عضو شورای اسلامی شهر ملارد و رئیس کمیسیون بانوان این مجموعه عنوان کرد:بررسی های انجام شده، موید این واقعیت است که تعداد و میزان بانوان بد سرپرست از خانم های بی سرپرست بسیار بیشتر است و مشکلات این طیف نیز بسیار متعددتر و متکثرتر از بانوان بی سرپرست برآورد می شود.

بیات گفت:پذیرش و همیاری اجتماعی در خصوص خانم های بی سرپرست در شهر ملارد، بسیار بیشتر از بانوان بد سرپرست است و این فضا و شرایط بر سنگینی بار مشکلات گروه های بد سرپرست افزوده است.

وی افزود:عمده مشکلات و دغدغه های این گروه و اقشار آسیب پذیر به مسائل معیشتی و اقتصادی معطوف می شود و اولویت ما نیز در کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر ملارد بر رفع چنین دغدغه هایی متمرکز شده است.

عضو شورای اسلامی شهر ملارد گفت:در طی ماه های گذشته برنامه های آموزشی سازنده ای با همکاری بهزیستی این شهرستان و با هدف توانمند سازی بانوان بد سرپرست عملیاتی شده که امیدواریم این روند در آینده نیز استمرار یابد.

بیات در خاتمه یادآور شد:واگذاری غرفه از سوی شهرداری ملارد به بانوان آسیب پذیر در مواقع و مقاطع خاصی از سال همچون نمایشگاه های بهاره که در آستانه شب عید راه اندازی می شوند، از دیگر اقدامات حمایتی است که با هدف پشتیبانی هر چه بیشتر از این اقشار خاص در گذشته اجرایی شده و تلاش می کنیم در آینده نیز بستر و زمینه چنین اقداماتی فراهم شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار