ثبت‌نام فراگیری دوره‌‌های قرآنی آغاز شد

به گزارش  باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، علاقه‌مندان برای شرکت در دوره‌های حفظ، تلاوت و تفسیر قرآن کریم می‌توانند به دفتر قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت (ع) واقع در شبستان نجمه خاتون (س) حرم حضرت فاطمه معصومه (س) مراجعه کنند.

گفتنی است که دوره‌های آموزشی مداحی نیز در مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت (ع) با حضور اساتید برجسته برای نوجوانان علاقه‌مند به هنر اسلامی مداحی،  در حال برگزاری است.

همچنین پذیرش مرکز قرآن و حدیث از کودکان و نوجوانان هفت سال به بالا بوده و کودکان زیر هشت سال به دلیل محدودیت فضا در این مرکز پذیرش نمی‌شوند.

یادآور می‌شود،‌مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت ع) به صورت غیر حضوری نیز برای علاقمندان در رشته‌های حفظ، تفسیر و ترتیل دوره آموزشی برگزار کرده و به افراد پذیرفته شده در آزمون غیر حضوری مرکز از سوی آستان حضرت معصومه (س) گواهی پایان دوره اعطا می‌شود و همچنین برگزاری دوره‌های معارفی و کتابخوانی از دیگر دوره‌های آموزشی این مرکز برای علاقه‌مندان است.

پایان پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار