پایان درگیری‌ با قاچاقچیان در عسلویه/یک نفر کشته و ۲نفر زخمی شدند

سردار حیدر عباس‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بعد از ظهر روز چهارشنبه تعدادی از قاچاقچیان در بندر نخل‌تقی شهرستان عسلویه در حین تخلیه بار به دستور پلیس بی‌توجهی کردند و این موضوع باعث درگیری بین پلیس و قاچاقچیان شد.

وی با اشاره به اینکه در این درگیری یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند، خاطرنشان کرد: مصدومان این حادثه بلافاصه برای طی روند درمانی به بیمارستان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با تقدیر از همراهی و همکاری مردم و مسئولان شهرستان عسلویه برای کنترل اوضاع در حین درگیری، خاطرنشان کرد: وضعیت آرام و بدون تنشی در شهرستان عسلویه حکم‌فرما است.

وی خواستار پرهیز از شایعه پراکنی در فضای مجازی شد و ادامه داد: در صورتی که افراد اقدام به انتشار مطالبی خلاف واقع در فضای مجازی کنند و موجب تشویش اذهان عمومی شوند، بر اساس قانون با آنها برخورد می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال درگیری‌های امروز در بندر نخل تقی شهرستان عسلویه برای ساعاتی جو این شهر ملتهب شده بود که با حضور به‌موقع پلیس و همکاری مردم و معتمدین محلی، وضعیت به حالت عادی برگشت.

نشست شورای تامین عسلویه برای بررسی ابعاد حادثه با حضور فرمانده انتظامی استان بوشهر، اواخر چهارشنبه شب برگزار شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار