ارزانترین خودرو خارجی زیر ۴۰ میلیون موجود در بازار ایران

 به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیـوز"، شرکت های زیادی در بازار خودرو به دنبال تولید خودرو های ارزان قیمت برای بازار پرفروش ترین ها در دنیا هستند . تولید خودرویی با کیفیت مناسب و قیمت مناسب می توان گفت ۵۰ درصد از سهم بازار را دارا هستند. از این رو شرکت های برتر تولید کننده خودرو همیشه برای رنج قیمت متوسط هم خودرو های ارزنده ای را ارائه کرده اند . در ادامه این گزارش لیست خودرو های خارجی که با حدود قیمت ۴۰ میلیون تومان میتوان خرید در لیست زیر برای شما عزیزان جمع آوری شده است . با زوم تک همراه باشید.

از شرکت های تولید کننده خودرو های خارجی نسبتا ارزان می توان به شرکت هیوندا ، نیسان ، میتسو بیشی ، تویوتا ، فورد ، کیا و نیسان را اشاره کرد. لیست زیر قیمت به دلار و تبدیل به تومان آنها ارائه شده است . جذابیت موضوع در این است که شما ورژن ۲۰۱۶ خودرو های خارجی ارزان را با هزینه های اعلام شده در دسترس خواهید داشت.

شما کدام یک از خودرو های خارجی زیر را ترجیح می دهید؟

نام خودرو قیمت به دلار در بازار اروپا قیمت بازار اروپا تبدیل شده به تومان هیوندا اکسنت ۲۰۱۶ ۱۴,۷۴۵ ۵۱,۷۲۶,۹۳۴ نیسان ورسا نوت ۲۰۱۶ ۱۴,۲۳۰ ۴۹,۹۲۰,۲۶۳ میتسوبیشی میراژ ۲۰۱۵ ۱۲,۹۹۵ ۴۵,۵۸۷,۷۵۹ تویوتا یاریس ۲۰۱۶ ۱۴,۸۹۵ ۵۲,۲۵۳,۱۴۹ فورد فیستا ۲۰۱۶ ۱۴,۵۸۰ ۵۱,۱۴۸,۰۹۸ کیا ریو ۲۰۱۶ ۱۴,۱۶۵ ۴۹,۶۹۲,۲۳۶ نیسان ورسا۲۰۱۶ ۱۱,۹۹۰ ۴۲,۰۶۲,۱۱۹

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار