اولین قول منصوریان برای استقلال دردسر درست کرد!

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، استقلال در حالی برای برگزاری اردوی تدارکاتی راهی ارمنستان شده که تمرینات آخر این تیم در تهران، با حاشیه‌هایی همراه بود. با حضور عليرضا منصوريان روي نيمكمت استقلال، شور و شعف به اردوگاه اين تيم بازگشته است.

اين موضوع در كنار جذب ستاره‌هاي جديد باعث شده فعلا تمرينات استقلال تماشاگران زيادي داشته باشد. فصل گذشته خيلي از جلسات تمريني آبي‌پوشان پشت درهاي بسته و بدون حضور تماشاگران برگزار مي‌شد، اما منصوريان اعلام كرد به اين قاعده پايان مي‌دهد و درها را به روي مردم باز مي‌كند. با اين وجود در همين مدت كوتاهي كه از زمان آغاز تمرينات استقلالي‌ها مي‌گذرد، رفتارهاي برخي تماشاگران در جلسات تمريني دردسر درست كرده و باعث ناراحتي كادرفني شده است.

مثلا سه روز پيش يكي از تماشاگران به طور مخفيانه در حال فيلمبرداري از تمرين استقلال و نيز نحوه آموزش منصوريان به همكارانش بوده كه با فريادهاي اعتراضي آقاي سرمربي ناچار شده به كارش پايان بدهد.

همچنين در جريان برگزاري مسابقه دوستانه اخير بين تيم‌هاي بزرگسالان و اميد استقلال، يك هوادار درست وسط بازي به زمين پريده و از منصوريان تقاضاي عكس سلفي كرده كه همين مساله جار و جنجال زيادي را به وجود آورده است!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار