ارائه ترم تابستانه برای ورودی‌های 91 و 92 دانشگاه فرهنگیان خوزستان

رئیس دانشگاه فرهنگیان خوزستان با بیان این‌که امسال ترم تابستانه برای تمام ورودی‌های 91 و 92 دانشگاه ارائه می‌شود، گفت: دانشجویان تا 15 تیرماه برای انتخاب واحد ترم تابستانه مهلت دارند.

1411279186455_IMAGE635241612880562276.jpg

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه خوزستان، دکتر محمد رضاپور اظهار کرد: امسال به‌منظور فارغ‌التحصیل شدن دانشجویان ورودی 91 دانشگاه فرهنگیان، ترم تابستانه برای تمام رشته‌های ورودی 91 و 92 ارائه می‌شود.

وی با بیان این‌که دانشجویان ورودی 91 این دانشگاه در دو پردیس و دو مرکز تربیت‌معلم سطح استان، امسال فارغ‌التحصیل شده و به احتمال زیاد از ابتدای مهرماه در آموزش‌وپرورش جذب می‌شوند، گفت: سال گذشته ترم تابستانه تنها برای دانشجویان رشته علوم تربیتی ورودی 91 ارائه شد؛ زیرا  قرار بود این دانشجویان مهرماه امسال به آموزش‌وپرورش وارد شوند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان خوزستان تصریح کرد: امسال ظاهراً قرار است تمام دانشجویان ورودی 91 دانشگاه تا مهرماه جذب آموزش‌وپرورش شوند؛ به همین دلیل برای فارغ‌التحصیل شدن این دانشجویان 8 واحد دروس عمومی و تربیتی در ترم تابستان ارائه می‌شود.

رضاپور اخذ ترم تابستانه را اختیاری دانست، اما در عین حال خاطرنشان کرد: اگر این دانشجویان بخواهند فارغ‌التحصیل شوند، باید این ترم را اخذ کنند و تقریباً می‌توان گفت که برای فارغ‌التحصیل شدن و عقب نماندن از برنامه درسی باید همه دانشجویان این واحدها را اخذ کنند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار