پپ به دنبال جذب مدافع ملی پوش یوونتوس

وبسایت رسمی برنامه نود - پپ گواردیولا مربی فصل آتی منچستر سیتی انگلیس تمایل خود را برای جذب مدافع ملی پوش یوونتوس به طور رسمی اعلام کرد.

به گزارش سایت نود، گل داتکام خبری را مبنی بر این منتشر کرد که سران باشگاه منچستر سیتی پیشنهادی به ارزش 50 میلیون یورو برای جذب لئوناردو بونوچی ارائه کردند که مورد موافقت سران باشگاه ایتالیایی قرار نگرفت.

پپ گواردیولا از مسئولان باشگاه خواسته بود که قرارداد پنج ساله ای با این مدافع برجسته ایتالیایی امضا کنند. مسئولان سیتی هم قرارداد پنج ساله ای به ارزش سالیانه 7 میلیون یورو برای به خدمت گرفتن بونوچی ارائه دادند.

منابع نزدیک به باشگاه یوونتوس درباره این بازیکن می گویند بونوچی رابطه بسیار خوبی با سران یوونتوس داشته و از حضور در این تیم بسیار راضی است. دو طرف بسیار تمایل دارند تا قرارداد جدیدی را در آینده ای نزدیک امضا کرده و به این ترتیب خیال مسئولان منچستر سیتی و سایر باشگاهها از حضور طولانی مدت این مدافع ملی پوش در یووه راحت کرده و عدم تمایل بونوچی به جدایی از این تیم را اعلام کنند.

اما مسئولان سیتی علاوه بر بونوچی، قصد دارند مذاکراتی را هم برای به خدمت گرفتن جان سانتوس از اورتون و آیمیریک لاپورته از آتلتیکو مادرید انجام داده و با جذب آنها قدرت دفاعی من سیتی را افزایش دهند. منچستر سیتی تا این لحظه در بازار نقل و انتقالات، ایکای گوندوغان، نولیتو و الکساندر زینچنکو را جذب کرده اند، اما به نظر می رسد مسئولان باشگاه قصد دارند تا زینچنکو را به صورت قرضی به سایر تیمها واگذار کنند.

 

281

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار