بندر رجایی و آنتورپ بلژیک خواهر خوانده خواهند شد

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، مدیر کل تعرفه و توافقنامه‌ها گفت: در راستای اجرای اهداف توافق‌های برجام و همچنین با توجه به مذاکرات انجام شده با طرف بلژیکی مقرر است یادداشت تفاهم خواهر خواندگی بنادر شهید رجایی و آنتورپ بلژیک با حضور مدیر عامل سازمان، سفیر بلژیک در تهران، مدیران کل ذی‌ربط وزارت امور خارجه و وزارت راه و شهرسازی، اتاق‌های بازرگانی، مقامات سایر بخش‌های دولتی و خصوصی و همچنین شرکت‌های کشتیرانی و اپراتورهای بندری دو کشور توسط مدیران بنادر مذکور در این همایش امضا گردد.

بر اساس آخرین برنامه ریزی‌های انجام شده، همایش با سخنان  سعید نژاد افتتاح و در جریان برگزاری این همایش مقامات بندری دو کشور گزارش آخرین وضعیت بنادر شهید رجایی و آنتورپ را ارائه خواهند داد.

همچنین بخش‌های خصوصی دو کشور پس از مراسم امضای یادداشت تفاهم خواهر خواندگی بنادر شهید رجایی و آنتورپ توسط مقامات دو بندر، در محل سازمان بنادر و دریانوردی با همتایان خود ملاقات می‌کنند و زمینه‌های همکاری دو جانبه را مورد بحث و بررسی قرار خواهند داد.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار