کریس کولمن با تیم ملی خداحافظی کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی ولز پس از شکست برابر پرتغال در نیمه نهایی یورو 2016 با بازیکنان و هواداران ولزی خداحافظی کرد.

به گزارش سایت نود، کریس کولمن که پیش از این اعلام کرده بود پس از پایان رقابت های یورو در فرانسه از تیم ملی ولز خواهد رفت، خداحافظی تلخی با هواداران و شاگردانش داشت. وی در مصاحبه پس از بازی از همه بازیکنان تیم ملی تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد پرتغال قهرمان یورو شود.

کولمن درگفتگو با خبرنگان گفت به این بازیکنان افتخار می کنم، خستگی بیش از حد آنها در این بازی کاملاً مشهود بود و در نیمه دوم برابر آنها کم آوردیم و دو گل از حریف دریافت کردیم. در نیمه اول توانستیم پا به پای آنها دویده و بازی پایاپایی را ارائه دهیم.

کولمن در ادامه با بیان اینکه قصد انتقاد از بازیکن خاصی را ندارد، گفت: همه به غیبت آرون رمزی اشاره می کنند؛ درست است که او بازیکن مهمی برای ما بود و غیبتش در این دیدار ضربه بزرگی به ما زد اما این مسئله نباید ما را ناامید کرده و دست از تلاش برای کسب موفقیت برداریم. فوتبال یک ورزش گروهی است و حضور یا عدم حضور یک بازیکن نباید تا این اندازه بر عملکرد تیم تأثیر منفی بگذارد. همه با ناامیدی از نبودن رمزی می گفتند اما هیچ کس به این مسئله اشاره نکرد که باید با تلاش و همبستگی جای خالی او را پر کنیم. و این نقطه ضعف بزرگی در تیم ما بود.

وی در مورد عملکرد گرت بیل در بازی برابر پرتغال گفت: او هم مثل همه بازیکنان یک انسان است اما سخت تلاش می کند و تا سرحد توانش می دود. او بسیار سعی کرد تا به بازی برگردیم اما کاری از دستش برنیامد. من به همه بازیکنانم افتخار کرده و از آنها سپاسگزارم.

 

2081

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار