مشکلاتی که بازی Resident Evil 5 برروی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان داشته است

مشکلاتی که بازی Resident Evil 5 برروی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان داشته است

بازی Resident Evil 5 برروی کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان مشکلاتی داشته است که یکی از آنها مشکل کاهش نرخ فریم بوده است.

برخی از کاربران گزارشاتی از مشکلات نسخه پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان بازی Resident Evil 5 اعلام کرده‌اند، مشکلاتی نظیر کاهش نرخ فریم، ناتوانی بازیکن دوم در مدیریت فهرست دارایی و عدم امکان خرید یا ارتقای سلاح در بین مراحل این بازی.

یکی از کاربران سایت Reddit با نام کاربری Mightylordredbeard تصویری را منتشر کرده است که طبق آن، این کاربر مشکلات گزارش شده را به یوزر توییتر این بازی اعلام و این یوزر اعلام داشته است که شرکت کپکام از کلیه مشکلات گزارش شده با خبر بوده و در حال بررسی و رفع آنها می‌باشد.

از مشکلات نگران کننده دیگری که گزارش شده است مشکل از دست دادن سلاح اصلی بازیکن و بی‌دفاع ماندن او می‌باشد.

بازی Resident Evil 5 در هفته گذشته برای پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان عرضه شد، این بازی در اصل در سال ۲۰۰۹ برای کنسول‌های نسل هفتم یعنی ایکس‌باکس۳۶۰ و پلی‌استیشن۳ عرضه شده بود.
بازی Resident Evil 5 دومین بازی از سری Resident Evil است که در سال جاری برای نسل فعلی کنسول‌ها عرضه شده است. بازی Resident Evil 6 در ماه مارس برای کنسول‌های نسل فعلی عرضه شد و بازی Resident Evil 4 نیز طبق برنامه‌ریزی در فصل پاییز سال جاری برای این کنسول‌ها عرضه خواهد شد.
بازی Resident Evil 7، جدیدترین عنوان از سری بازی Resident Evil می‌باشد که در سال آینده برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار