گلایه شاکری از بی جواب ماندن نامه‌ بی‌انضباطی مالی در ستاد سمن‌های تهران

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران از بی جواب ماندن دو نامه‌اش از سوی ریاست شورای شهر اشاره کرد و گفت: یکی از نامه ها در مورد بی‌انضباطی مالی در ستاد سمن‌های تهران بوده است.

مجتبی شاکری در گفت وگو با ایسنا، در مورد سرانجام تذکرش به بی انضباطی‌های مالی در ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران گفت:  در مورد بی‌انضباطی مالی در سمن‌ها نامه‌ای محرمانه به مهدی چمران نوشته و خواهان شفاف سازی شدم اما هنوز جوابی به این نامه داده  نشده است.

وی با بیان اینکه آئین نامه داخلی شورا مهلت قانونی برای پاسخگویی به نامه محرمانه تعیین نکرده است گفت: در مورد ریز هزینه‌های اجرای طرح نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر نیز نامه ای ارسال شد که براساس آن از سازمان زیبا سازی درخواست شد تا ریز هزینه‌های اجرای این طرح را اعلام کنند که پاسخی برای این نامه نیز واصل نشده است.

به گزارش ایسنا، چندی پیش مجنبی شاکری در ضمن ابراز گلایه‌مندی از نحوه اداره ستاد ساماندهی سمن‌های شهر تهران از توزیع 500میلیون تومان بن و کمک نقدی100 میلیونی به یک بیمار گلایه و خواستار حسابرسی از این ستاد شده بود.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار