X بستن تبلیغات
5. Fixed

کریس کولمن: غیبت رمزی ضربه غیرمنصفانه بود

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی ولز پس از دیدار دیشب که منجر به شکست تیمش و عدم راهیابی آنها به فینال یورو شد، از برخی قوانین حاکم بر مسابقات انتقاد کرد و خواستار بازنگری جدی در آنها شد.

به گزارش سایت نود، کریس کولمن پس از دیدار برابر پرتغال به رسانه ها گفت: ابتدا از همه بازیکنانم تشکر می کنم. آنها واقعاً بازیکنان شایسته و توانمندی هستند. پیش از شروع رقابتها کمتر کسی پیش بینی می کرد تیم ما به این مرحله برسد و حتی برخی هم به طعنه می گفتند اگر یورو 24 تیمی نمی شد، ولز هرگز نمی توانست به مرحله نهایی صعود کند. اما بازیکنانم با همت و همدلی که در طول رقابتها از خود نشان دادند، به همه ثابت کردند که توان انجام کارهای بزرگ را دارند و حتی لیاقت حضور در فینال را هم داشتند.

در این بازی نبود بازیکن بزرگی مثل آرون رمزی ضربه سختی به تیم ما وارد کرد. او زوج مکمل گرت بیل بود و وقتی که او را در ترکیب نداریم، کارآیی و تأثیرگذاری گرت بیل هم کاهش می یابد. واقعاً محرومیت او غیرمنصفانه است. نه فقط برای آرون رمزی، برای هر بازیکنی چنین محرومیتی ناعادلانه است. یوفا نباید بازیکنان دو کارته در طول پنج بازی را محروم کند. بازی های دشواری که در چنین سطحی برگزار می شود، به طور حتم میزان درگیری های بسیار بیشتری را هم خواهد داشت. در چنین رقابت های بزرگی، همه تیمها حتی برای یک توپ هم می جنگند و میزان درگیری بیشتر می شود. با افزایش درگیری نمی توان باز هم از قانون محرومیت بازیکنان دو کارته استفاده کرد. بهرحال ما از غیبت رمزی بی نهایت ضربه خوردیم، اما یوفا باید برای دوره های بعدی بازنگری جدی در این قانون و برخی از دیگر قوانین بحث برانگیز انجام دهد.

 

2081

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار