لباس‌های جدید پرسپولیس سلیقه چه کسی است؟

ساعت24-درحالی که مدیران پرسپولیس با شرکت جیووا ، اسپانسر تیم ملی به توافق رسیده اند و فصل بعد با لباس های ایتالیایی به میدان می روند، پوشش جدید این تیم کمی نامتعارف از سال های اخیرشان است.

درحالی که مدیران پرسپولیس با شرکت جیووا ، اسپانسر تیم ملی به توافق رسیده اند و فصل بعد با لباس های ایتالیایی به میدان می روند، پوشش جدید این تیم کمی نامتعارف از سال های اخیرشان است. لباسی با آستین های سفید به سبک تیم دهه 60 علی پروین و البته رنگ قرمز با چهارخانه های مشکی. اما این لباس که از لباس های باشگاهی ایتالیایی الگو برداری شده و در سری آ ایتالیا پوشیده می شود را چه کسی برای قرمزها انتخاب کرده است؟ این پرسشی است که در جوابش می گویند؛برانکو ایوانکویچ به محض تماشای کاتالوگ محصولات شرکت جی ووا آن را انتخاب کرده و حتی اصرار مسئولان شرکت و باشگاه برای طراحی پیراهن جدید را نپذیرفته و گفته است این لباس هم برازنده پرسپولیس است و هم شباهت زیادی به لباس های تیم ملی کرواسی دارد. البته کروات ها در لباس شان چهارخانه های قرمز و سفید دارند که این رنگ در لباس پرسپولیس ، مشکی و قرمز است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار