سانتوس: برای تمام پرتغالی‌ها خوشحالم

سرمربی تیم ملی پرتغال از صعود تیمش به دیدار نهایی یورو 2016 ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش ایسنا، دو تیم پرتغال و ولز در اولین دیدار مرحله نیمه نهایی یورو در ورزشگاه لیون فرانسه در حضور ۶۰ هزار نفر به میدان رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر صفر پرتغال به پایان رسید.

فرناندو سانتوس سرمربی پرتغال بعد از این دیدار گفت: برای بازیکنانم خیلی خوشحالم. برای تمام پرتغالی ها خوشحالم. برای تمام هوادارانی که در ورزشگاه حاضر بودند و تمام کسانی که ما را حمایت کردند. از خیلی از مردم یونان که در تمام مراحل حذفی از من حمایت کردند نیز تشکر می‌کنم. دو سال پیش که برای اولین بار هدایت تیم ملی پرتغال را بر عهده گرفتم، هدفمان این بود که بتوانیم به دیدار نهایی برسیم و به این مرحله برسیم که امشب با برتری برابر ولز به هدفمان رسیدیم.

سانتوس در پایان گفت: داستان دیدار نهایی با بقیه دیدارها متفاوت است و از الان برای دیدار نهایی آماده می‌شویم تا بتوانیم به قهرمانی برسیم. خوشحالم تا این مرحله صعود کردیم ولی هنوز داستان ما تمام نشده است و باید در دیدار نهایی با تمام قوا به میدان برویم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار