X بستن تبلیغات
5. Fixed

عیادت وزیر بهداشت از مستندساز و فعال فرهنگی!+عکس

سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت ضمن عیادت از نادر طالب‌زاده در جریان روند بیماری وی قرار گرفت

وزیر بهداشت

نادر طالب‌زاده  چندی پیش به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده بود چند روز پیش پس از بهبود نسبی از بیمارستان مرخص شد.به گفته پزشکان نادر طالب زاده باید استراحت مطلق داشته باشد و فعالیتهای خود را به حداقل برساند.

سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت به عیادت نادر طالب‌زاده رفت و ضمن عیادت در جریان روند بیماری وی  قرار گرفت.نادر طالب زاده مستندساز و فعال فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی که سابقه عارضه قلبی و مشکل تنفسی دارد در تاریخ 9 تیرماه در بیمارستان قلب تهران بستری شده بود.

عیادت وزیر بهداشت از مستندساز و فعال فرهنگی!+عکس

وزیر بهداشت و نادر طالب‌زاده

برنامه «راز» یکی از مهمترین و اثرگذارترین برنامه‌های چند سال اخیر وی در تلویزیون بوده است. این برنامه آرمان‌ها و ارزش‌های متعلق به جبهه انقلاب را با زبان فرهنگ هنر و رسانه و با نگاهی جهان‌شمول دنبال می‌کرد. برنامه راز از مجموعه برنامه‌هایی بود که جریانات آلترناتیو و ضد گفتمان سلطه از سرتاسر جهان مخاطب آن بودند و در موارد زیاد با حضور در این برنامه به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود می‌پرداختند.

طالب‌زاده در برنامه راز به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی پرداخت. او با تمرکز بر ظرفیت‌های بین المللی، توانسته است با نخبگان دانشگاهی و فعالان رسانه‌ای سرتاسر جهان ارتباط برقرار کند و خط جدیدی  از گفت‌وگو در برابر جریان امپریالیسم به راه انداخته است.

همچنین برگزاری چند دوره جشنواره فیلم مردمی عمار، هالیوودیسم و راه‌اندازی شبکه افق و... بخشی دیگر از کارنامه ارزشمند طالب‌زاده است که به‌پشتوانه حضور او جمع زیادی از نیروهای جوان به جبهه فرهنگی انقلابی اسلامی پیوستند.

تسنیم

اخبار مرتبط :

رقم حقوق دریافتی وزیر بهداشت!+عکس

وزیر بهداشت استعفا داد؟!

هواپیمای وزیر بهداشت برای سفر به شاهرود+عکس

عکس: وزیر بهداشت در گلزار شهدای کردستان

این خانم وزیر بهداشت بلژیک است! + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار