هراز دوطرفه شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد محور چالوس از میدان امیرکبیر به سمت شمال خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد محور چالوس از میدان امیرکبیر به سمت شمال خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگویی درباره وضعیت ترافیکی در محور چالوس اظهار کرد: از ساعاتی پیش شاهد ورود حجم بالای خودرو و بیش از حد ظرفیت جاده چالوس در بخش‌هایی از این جاده بودیم که این مساله باعث توقف خودروها در دو استان البرز و مازندران شد که به همین دلیل بلافاصله عوامل پلیس ضمن حضور در محل و روان‌سازی ترافیک تمهیدات ویژه‌ای را در این منطقه اتخاذ کردند.

رحمانی با بیان اینکه "در حال حاضر در حد فاصل گچسر به دیزین مشکل ترافیکی رفع شده و ترافیک به شکل نیمه‌سنگین اما روان جریان دارد"، گفت: در بخش‌هایی از جاده چالوس در استان مازندران همچنان مشکلاتی وجود دارد که عوامل پلیس راه با حضور در محل در حال روان‌سازی و بازگشایی مسیر هستند.

وی با بیان اینکه "با توجه به حجم ترافیک از ساعاتی پیش جاده چالوس از میدان امیرکبیر به سمت شمال مسدود شد"، اظهار کرد: تردد خودروها از میدان امیرکبیر به سمت شمال تا اطلاع ثانوی و تخلیه بار ترافیکی داخل جاده چالوس ممنوع است.

رحمانی درباره یک‌طرفه شدن جاده‌های هراز و چالوس نیز به ایسنا گفت: جاده چالوس همچنان به سمت شمال یک‌طرفه است اما جاده هراز دو طرفه بوده و تردد به شکل رفت و برگشت در آن انجام می‌شود.

وی درباره وضعیت ترافیکی دیگر جاده‌های کشور نیز گفت: ترافیک در جاده فیروزکوه، کرج - قزوین، قزوین - رشت نیمه‌سنگین اما روان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از شهروندان خواست که اگر قصد سفر داشته‌اند اما تاکنون از منزل خود خارج نشده‌اند، امشب صبر کرده و از صبح فردا سفر خود را آغاز کنند.

وی همچنین با اعلام شماره تلفن 88255555 از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و امدادرسانی به حوادث احتمالی در هر نقطه از کشور با این شماره تماس بگیرند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار