آرزوی آرین روبن برای تیم ملی آلمان

آرین روبن برای هم تیمی هایش در تیم ملی آلمان آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش مشرق، آرین روبن، مهاجم هلندی تیم فوتبال بایرن مونیخه که مصدومیتش به اتمام رسیده، اکنون برای تمرینات پیش فصل تیم بایرن مونیخ در آمادگی کامل به سر می برد و منتظر اتمام یورو 2016 می باشد.

به نقل از وبسایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ، وی در مورد دیدار تیم ملی آلمان برابر فرانسه گفت:

پس از برد آلمان برابر ایتالیا، امیدوارم تیم ملی آلمان بتواند به مرحله بعد صعود کند، چرا که هم تیمی های من در این تیم بازی می کنند؛ هر چند نباید فراموش کرد فرانسه تیم قدرتمندی است و در خانه خودش در حضور هواداران پرتعداد به میدان می رود.

روبن ادامه داد:

بازی آلمان و فرانسه قطعا قابل پیش بینی نخواهد بود، ولی من فکر می کنم برنده این دیدار شانس بسیار بالایی برای بالا بردن جام قهرمانی یورو 2016 خواهد داشت.

بازیکن تیم ملی هلند که تیمش در این دوره از رقابت های یورو غایب است، می گوید که همراه با خانواده اش در سفر بوده و یورو را به طور کامل تماشا نکرده است:

من سعی کردم این مدت در کنار خانواده ام باشم تا به نوعی برای فصل بعد ریکاوری کرده باشم و به همین خاطر به آمریکا سفر کردیم و به همین خاطر نتوانستم خیلی از بازی های یورو را تماشا کنم، ولی نتایج را دنبال می کردم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار