۲۳ نفر در تونل کندوان دچار مشکل تنفسی شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز از ایجاد مشکل تنفسی برای ۲۳ نفر از مسافران در داخل تونل کندوان خبر داد.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از فارس ،داوود رجبی دقایقی قبل در کرج اظهار داشت: با توجه به ترافیک بسیار سنگین در جاده چالوس که از صبح امروز آغاز و همچنان ادامه دارد، بسیاری از خودروها در داخل تونل کندوان مانده‌اند و حرکت آنها با کندی بسیار زیادی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه ترافیک بسیار سنگین است و تونل کندوان نیز جزو طولانی‌ترین تونل‌های کشور به شمار می‌آید، پیش‌بینی‌های لازم برای گرفتار شدن مردم در داخل تونل را انجام داده بودیم.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز افزود: از جمله اینکه در ابتدای تونل کندوان یک ایستگاه امداد و نجات با تجهیزات کامل در ابتدای تونل کندوان داریم که در این مدت بسیار فعال است.

رجبی گفت: متاسفانه به دلیل طولانی شدن حضور خودروها در داخل تونل کندوان و کافی نبودن هوا و اکسیژن در این محدوده، تعدادی از مسافران دچار مشکل تنفسی شدند.

وی افزود: تا ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه امروز تعداد ۲۳ نفر از مسافرانی که دچار مشکلات تنفسی و مسمومیت نفسی ناشی از استشمام دود خودروها شده بودند، با تلاش ماموران هلال احمر از داخل تونل خارج و در ایستگاه هلال تحت درمان قرار گرفتند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز اعلام کرد: حال این افراد رضایت‌بخش است و مشکل حادی نداریم و آمادگی لازم برای تخلیه کامل خودروها و مسافران از داخل تونل را هم داریم.

رجبی با اشاره به شرایط ویژه‌ای که هم اکنون در جاده چالوس و به ویژه داخل تونل کندوان و ترافیک سنگین در این محور ایجاد شده است، از مسافران خواست تا صبر بیشتری داشته باشند.

وی بیان داشت: اگر مسافران و به ویژه رانندگان دچار خستگی و خواب‌آلودگی هستند، باید برای دقایق در حاشیه جاده توقف کرده و استراحت کنند.

۲۳ نفر در تونل کندوان دچار مشکل تنفسی شدند

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار