وین رونی کاپیتان منچستریونایتد خواهد ماند

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان منچستریونایتد تغییر نخواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، بعد از آنکه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد برنامه ای برای استفاده از رونی در خط هافبک ندارد و این بازیکن ملی پوش، به بازی در پست شماره ده و نه ادامه خواهد داد، گاردین نوشته است، وین رونی از حضور دوباره در خط حمله استقبال می کند، ولو اینکه اکنون رقیب بزرگی به نام زلاتان در خط حمله دارد و البته رشفورد نیز فرم خوبی را از خود نشان داده است.

همچنین اعلام شده که مورینیو قصد ندارد بازوبند کاپیتانی را از وین رونی بگیرد و او همچنان کاپیتان شیاطین سرخ خواهد بود.

ژوزه مورینیو در مورد وین رونی گفته بود:

«در فوتبال شغل های زیادی وجود دارد اما سخت ترین آن ها قرار توپ در درون دروازه حریف است. طبیعی است که بازیکنی در سن رونی اندکی سبک بازیش را تغییر دهد اما اشتیاقش برای گلزنی را هیچ وقت از دست نخواهد داد. رونی شاید دیگر یک شماره ۹ نباشد اما برای من شماره ۶ و یا حتی ۸ هم نیست. او هیچ وقت ۵۰ متر با دروازه حریف فاصله نخواهد داشت. رونی خوب پاس می دهد اما من هم زمانی که فشار رویم نباشد پاسور خوبی هستم. رونی در تیم من یک شماره ۹، ۱۰ و یا ۹،۵ خواهد بود.»

2021

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار