عکس ماندگار / هم تیمی شدن دایی و مبعلی 11 سال بعد از دعوای تاریخی

وبسایت رسمی برنامه نود - دست تقدیر علی دایی و ایمان مبعلی را هم تیمی کرد.

به گزارش وبسایت نود، شهریور ماه سال ۱۳۸۴ نخستین سوپرجام فوتبال ایران بین صبا باتری تهران و فولاد خوزستان در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد و صبا باتری موفق شد با گلهای علی دایی، روبرت مارکوسی و سلطانی حریف خود را با نتیجهی چهار بر صفر شکست دهد.

مهمترین حاشیه این بازی اما به تکل خطرناک ایمان مبعلی روی پای علی دایی مربوط می شود که با کارت قرمز مستقیم مسعود مرادی همراه شد اما همه چیز همانجا به پایان نرسید چرا که علی دایی به شدت از تکل مبعلی عصبانی شد و از آن به بعد هر موقع ایمان مبعلی به تیم ملی دعوت نشد دلیلش را تکلش روی پای علی دایی عنوان کردند!

مبعلی پس از تصادف دایی به عیادت وی رفت و تاکید کرد هر چه بین او و دایی بوده، تمام شده است. این در حالی است که در آینده این دو بارها در قامت بازیکن و مربی مقابل هم قرار گرفتند اما اثری از ناراحتی و کدورت در میان آنها دیده نشد.

 تابستان 95،حالا با گذشت 11 سال دست تقدیر علی و ایمان را به هم رسانده است. این بار در یک تیم. هم علی دایی مبعلی را خواسته و هم مبعلی از استاد جدیدش استقبال کرده.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار