‫فوق ستاره فوتبال به 21 ماه زندان محکوم شد+عکس مسی در دادگاه

رکنا: لیونل مسی "Lionel Messi" فوق ستاره فوتبال آرژانتین و یکی از گرانترین ورزشکاران جهان به پرداخت 1.7 میلیون پوند جریمه نقدی و 21 ماه زندان محکوم شد.

مسی مهاجم آرژانتین و پدرش "خورخه هوراسیو مسی" به اتهام فرار مالیاتی از سوی دادگاه گناهکار شناخته شدند. آنها متهم شدند که از طریق شرکت‌های جعلی در اروگوئه و کشور کوچک بلیز در امریکای مرکزی 4.7 میلیون دلار فرار مالیاتی داشته اند. بنابراین مسی به پرداخت 1.7 میلیون پوند جریمه و 21 ماه حبس محکوم شد و پدر این فوتبالیست نیز به پرداخت 1.28 میلیون پوند و 21 ماه زندان محکوم شده است. احتمال می رود حکم حبس مسی اجرا نشود چراکه طبق قانون اسپانیا احکام زندان کمتر از 2 سال برای جرائم غیر خشونت آمیز معمولا بصورت آزادی مشروط اجرا می شود. دادگاه بارسلونا بازیکن آرژانتین و پدرش را در جرائم زمره مالی در 3 فقره جرم گناهکار دانست. موضوع پرونده لیونل مربوط به عدم پرداخت 4.1 میلیون یورو مالیات است. گفته می شود این ستاره آرژانتینی و پدرش، از سال‌های 2007 تا 2009، میزان درستی از مالیات را پرداخت نکرده اند و به همین علت دادگاهی شدند.

تصاویر مربوط به فوق ستاره فوتبال به 21 ماه زندان محکوم شد+عکس مسی در دادگاه

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار