X بستن تبلیغات
5. Fixed

جشن عید فطر در اردبیل برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل عصر چهارشنبه در جشن عید فطر به رویکرد فرهنگی شهرداری و شورای شهر اردبیل  اشاره کرد و گفت: جشن‌های مختلف با هدف ایجاد نشاط و تقویت روحیه شاداب در بین شهروندان برگزار می‌شود.

وی افزود: به دلیل رویکرد فرهنگی که شهرداری اردبیل اتخاذ کرده، امسال اعتبارات فرهنگی این نهاد خدمات رسان به دوبرابر افزایش یافته و در مجموع ۱۲۰ میلیارد ریال برای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی اختصاص یافته است.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با یادآوری اینکه برای برنامه‌های فرهنگی در سال گذشته اعتباری حدود ۲۰ میلیارد ریال اختصاص یافته بود، اضافه کرد: توجه به مسائل فرهنگی در کنار مسائل عمرانی می‌تواند منجر به توسعه متوازن شهر شود.

به گفته خوشبخت شهروندان علاوه بر توسعه عمرانی و توسعه زیست‌محیطی و فضای سبز به توسعه فرهنگی نیز نیازمند هستند و به همین دلیل برنامه‌های متنوعی در مناسبت‌های مختلف پیش بینی شده است.

وی با اشاره به تأثیر جشن‌ها و برنامه‌های شاد در تلطیف روحیه عمومی و کاهش خشونت اضافه کرد: هر قدر تأثیرگذاری برنامه‌ها در تلطیف روحیه شهروندان بیشتر باشد می‌توان درجه خشونت‌های رفتاری را کاهش داد.

وی به توزیع متوازن جشن‌ها در مناطق شهری اشاره کرد و گفت: به عنوان مثال در پارک عارف سالن تئاتر روباز و در شورابیل پارک صخره‌ای به زودی همراه با جشن مردمی افتتاح می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار