تقاضای میوه عید فطر، قیمت را دستخوش تغییر نکرده است

حسین مهاجران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان با اشاره به ثبات قیمت میوه در میادین میوه و تره‌بار گفت: قیمت انواع میوه نسبت به چند روز گذشته هیچ تغییری نداشته و ثابت بوده است.
 
وی در خصوص قیمت انواع میوه گفت: قیمت هر کیلو گیلاس از 3 هزار تومان تا 10 هزار تومان، انبه 6 هزار تومان تا 10 هزار تومان با توجه به کیفیت آن متغیر است و قیمت هر کیلو زردآلو، سیب گلاب، انگور یاقوتی از 3 هزار تومان تا 7 هزار تومان عرضه می‌شود.
 
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار در ادامه افزود: هر کیلو هندوانه از 400 تومان تا هزار تومان، هر کیلو طالبی از 600 تومان تا هزار و 500 تومان و قیمت هر کیلو خربزه از هزار و 400 تومان تا 2 هزار و 200 تومان متغیر است.
 
مهاجران در ادامه به قیمت انواع صیفی جات اشاره کرد و گفت: هر کیلو گوجه‌فرنگی و سیب‌زمینی بین 800 تومان تا هزار و 200 تومان، پیاز بین 600 تا 800 تومان و خیار بوته‌ای 2 هزار و 500 تومان بدون هیچ تغییری در میادین تره‌بار عرضه می‌شود.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار