Xبستن تبلیغات

تقاضای میوه عید فطر، قیمت را دستخوش تغییر نکرده است

حسین مهاجران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان با اشاره به ثبات قیمت میوه در میادین میوه و تره‌بار گفت: قیمت انواع میوه نسبت به چند روز گذشته هیچ تغییری نداشته و ثابت بوده است.
 
وی در خصوص قیمت انواع میوه گفت: قیمت هر کیلو گیلاس از 3 هزار تومان تا 10 هزار تومان، انبه 6 هزار تومان تا 10 هزار تومان با توجه به کیفیت آن متغیر است و قیمت هر کیلو زردآلو، سیب گلاب، انگور یاقوتی از 3 هزار تومان تا 7 هزار تومان عرضه می‌شود.
 
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار در ادامه افزود: هر کیلو هندوانه از 400 تومان تا هزار تومان، هر کیلو طالبی از 600 تومان تا هزار و 500 تومان و قیمت هر کیلو خربزه از هزار و 400 تومان تا 2 هزار و 200 تومان متغیر است.
 
مهاجران در ادامه به قیمت انواع صیفی جات اشاره کرد و گفت: هر کیلو گوجه‌فرنگی و سیب‌زمینی بین 800 تومان تا هزار و 200 تومان، پیاز بین 600 تا 800 تومان و خیار بوته‌ای 2 هزار و 500 تومان بدون هیچ تغییری در میادین تره‌بار عرضه می‌شود.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار