X بستن تبلیغات
5. Fixed

راه ارتباطی ۱۶ روستای چالدران بازگشایی شد

قدرت حبیب زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه  بر اثر بارش شدید باران طی چند روز گذشته راه ۱۶ روستای چالدران مسدود شده بود اظهار داشت: امروز با تلاش راهداران و نیروهای مدیریت بحران چالدران تمامی راه های روستاهای سیل زده بازگشایی شد و هم اکنون هیچ مشکلی در زمینه تردد اهالی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه بر اثر وقوع سیل در این شهرستان چند دهنه پل، ابنیه های جاده های اصلی و روستایی و نیز برخی راه های روستایی و عشایری این شهرستان دچار آسیب شده و تخریب شده اند افزود: هم اکنون میزان خسارات وارده به چالدران در اثر سیل در دست بررسی است و بزودی نتایج آن از طریق رسانه ها اعلام می شود.

حبیب زاده با بیان اینکه همچنین در اثر وقوع سیل برخی مزارع روستاهای چالدران نیز دچار خسارت شدند گفت: بلافاصله پس از وقوع سیل و قطع راه ارتباطی این روستاها خدمات دهی به مردم این روستاها در دستور کار قرار گرفت وهم اکنون نیز مشکلی وجود ندارد.

معاون مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی با اعلام اینکه نیروهای مدیریت بحران استان و چالدران با توجه به حادثه و سیل خیز بودن استان درحال آماده باش قرار دارند اعلام کرد: این حادثه تلفات جانی نداشت و خدمات دهی به مناطق سیل زده ادامه دارد.

حبیب زاده تاکید کرد: راهداران شهرستان با تلاش شبانه روزی خود در حال تعمیر و بازسازی و بازگشایی راه های مسدود شده روستایی این شهرستان هستند.

شهرستان چالدران با بیش از ۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۲۰ کیلومتری شمال ارومیه، مرکز استان آذربایجان غربی واقع است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار