واکنش باشگاه بارسلونا به حکم حبس مسی

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه بارسلونا به حکم دادگاه پرونده فرار مالیاتی لیونل مسی واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود، باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای به حکم 21 ماه زندان برای لیونل مسی و پدرش به دلیل تخلف مالیاتی واکنش نشان داد. طبق قوانین اسپانیا مجرمانی که به کمتر از دو سال زندان محکوم شوند و سابقه کیفری نداشته باشند تنها باید جریمه مالی پرداخت کنند و به زندان نخواهند رفت.

در بیانه این باشگاه آمده:"باشگاه بارسلونا پس از حکم دادگاه شهر بارسلونا در مورد پرونده فرار مالیاتی، حمایت خودش از لیونل مسی و پدرش را اعلام می کند. باشگاه در موافقت با دادستانی دولت اعتقاد دارد که مسی به هیچ عنوان مسئول اتهامات مطرح شده در این پرونده نیست و مجرم تلقی نمی شود.

باشگاه بارسلونا همچنان در کنار لیونل مسی و پدرش باقی خواهد ماند و از هر تصمیمی که او برای دفاع از صداقت و منافع قانونیش بگیرد حمایت خواهد کرد."

2031

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار