معاون اول رییس جمهور وارد مازندران شد

به گزارش پارس نیوز،

معاون اول ریس جمهور به منظور بازدید از بندر امیر آباد و شرکت در همایش اقتصاد مقاومتی استان مازندران، دقایقی پیش وارد این استان شد. 

اسحاق جهانگیری عصر امروز (چهارشنبه) در بدو ورود به فرودگاه دشت ناز ساری از سوی استاندار و جمعی از مدیران ارشد استانی مورد استقبال قرار گرفت. گفتنی است وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهر سازی در این سفر همراه معاون اول رییس جمهور هستند. 

معاون اول رییس جمهور پس از ورود به ساری در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات برای مردم استان مازندران اظهار داشت: در این سفر جلساتی با مسئولین استان درباره بررسی مشکلات و راههای توسعه استان برگزار خواهد شد. 

جهانگیری استان مازندران را از استانهای مهم کشور در بخش کشاورزی و گردشگری برشمرد و افزود: البته مشکلات و مسائلی پیش روی زیرساختهای گردشگری استان مازندران وجود دارد که امیدوارم بتوانیم این مشکلات را مرتفع کنیم. 

جهانگیری همچنین یکی از مشکلات گردشگری استانهای شمالی کشور را، راهها و جاده های دسترسی به این استانها عنوان کرد و گفت: تاکنون سه بار از بزرگراه تهران- شمال و نیز از جاده هراز بازدید کرده ام و دولت تمرکز ویژه ای در این دو محور دارد و نیز جاده فیروز کوه دارد تا بتواند دغدغه مردم را برای سفر به استانهای شمالی کشور رفع کند. 

وی افزود: البته دولت با محدودیت بودجه مواجه است و برای اجرای طرحهای عمرانی مشکلاتی دارد اما امیدوارم با روشهایی که پیش بینی کرده ایم بتوانیم شاهد بهره برداری از بزرگراه تهران -شمال در سالهای آتی باشیم. 

معاون اول رییس جمهور یکی دیگر از برنامه های خود در سفر به استان مازندران را بازدید از بندر امیرآباد عنوان کرد و گفت: بندر امیرآباد یکی از مهمترین بنادر کشور است که به راه آهن نیز متصل گردیده است و فرصت خوبی برای سرمایه گذاری در این بندر وجود دارد.

جهانگیری ادامه داد: بنادر کشور از اهمیت ویژه ای در بخش صادرات برخوردار هستند و کشورهای اطراف نیز می توانند از این فرصت برای ترانزیت استفاده کنند. 

معاون اول رئیس جمهور همچنین با اشاره به همایش اقتصاد مقاومتی استان مازندران که فردا برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: در این همایش سیاستهای اقتصاد مقاومتی و اولویتهای دولت برای سال 95 را تشریح خواهم کرد. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار