X بستن تبلیغات
5. Fixed

قدرت اسلحه G36 بازی The Division کاهش پیدا خواهد کرد

یوبیسافت اعلام کرده که با عرضه یک بروزرسانی، قدرت اسلحه G36 بازی The Division را کاهش خواهد داد. با زومجی همراه باشید.

یوبیسافت مسیو، استودیو سازنده The Division، در این هفته قصد دارد طی یک بروزرسانی از قدرت اسلحه G36 بکاهد. بنظر می‌رسد با منتشر شدن بروزرسانی 1.3  برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان و دردسترس قرار گرفتن این اسلحه از طریق مراحل بسته الحاقی َUnderground مشکلاتی برای کاربران بوجود آمده است. این مشکل در اصل قدرت بیش از حد بالای اسلحه G36 است.

اگر از دارندگان این بازی بر روی پلی‌استیشن 4 هستید فعلا بدلیل عرضه نشدن Underground نمی‌توانید به راحتی کاربران دو پلتفرم دیگر به این اسلحه دسترسی داشته باشید. امکان دارد اسلحه G36 طی انجام مراحل خیلی با ارزش‌تر در طول بازی در قالب پاداش به شما اهدا شود.

همچنین استودیو سازنده بنظر می‌رسد علاوه بر برقراری تعادل برای اسلحه G36 قصد دارد یک سری از باگ‌هایی که برای نقشه بازی و Sentry Gear‌ها پیش آمده را برطرف کند.

ظاهرا این بروزرسانی برای آخر هفته در نظر گرفته شده و در روز پنجشنبه شاهد تعمیرات سرور بازی و قطع شدن سرور‌ها خواهیم بود.

منبع: VG247

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار