X بستن تبلیغات
5. Fixed

Pokemon Go هم اکنون در استرالیا و نیوزیلند موجود است | نحوه‌ی دانلود بازی

Pokemon Go هم اکنون در استرالیا و نیوزیلند موجود است | نحوه‌ی دانلود بازی

عنوان واقعیت افزوده‌ی Pokemon Go که به بازیکنان اجازه‌ی ضبط Pokemon با استفاده از گوشی‌های همراه‌شان را می‌دهد، در برخی از مناطق، از جمله نیوزیلند و استرالیا منتشر شده است. این بازی، هنوز در فروشگاه نرم‌افزارهای اندروید انگلستان موجود نشده، اما راهی راهی موجود است تا بتوانید آن را دانلود و هم‌اکنون به تجربه‌ی آن بپردازید. در ادامه همراهِ ما باشید.

برای انجام این کار، اگر دارای دستگاه اندرویدی هستید، بازی را از اینجا دانلود نمایید. همچنین، اطمینان حاصل فرمایید که دستگاه اندرویدی شما،  مجاز به نصب برنامه‌ از منابع نامعلوم است که این کار، از طریق رفتن به Settings و زدن تیک گزینه‌ی Unknown Sources صورت می‌گیرد. با انجام این کارها، قادر به تجربه‌ی Pokemon Go خواهید بود.

اگر ساکن آمریکای شمالی هستید، می‌توانید آن را از فروشگاه Google Play دانلود و نصب نمایید. لازم به ذکر است که Pokemon Go، کاملا رایگان است، اما اگر می‌خواهید بدون استفاده از گوشی همراه‌تان و به راحتی آن را تجربه کنید، باید دستگاه Pokemon Go Plus را با قیمت ۳۵دلار خریداری نمایید.

Pokemon_GO_Plus_w_strap.0

Pokemon Go Plus

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار