برگزاری نماز عید فطر مقابل خانه شیخ قاسم

هزاران تن از شیعیان بحرین در اعلام حمایت دوباره خود با رهبرشان شیخ «عیسی احمد قاسم»، نماز عید فطر را در مقابل منزل وی اقامه کردند.

خبرگزاری فارس: هزاران نفر از تحصن‌کنندگان در مقابل منزل «عیسی احمد قاسم» رهبر شیعیان این کشور ، نماز عید فطر را امروز چهارشنبه در همان محل  به جا آوردند.

بر اساس گزارش وبگاه «مرآه البحرین»، این نماز به امامت شیخ «سعید المادح» برگزار شد، وی در خطبه‌های نماز گفت: تدابیر خطرناک کنونی (از سوی دولت بحرین) توجیهی جز هدف قرار دادن یک طایفه خاص ندارد اما آیا راه‌حل این است؟

هزاران بحرینی از زمان لغو تابعیت شیخ عیسی قاسم در 20 ژوئن تا کنون در مقابل منزل وی تحصن کرده‌اند و خواستار برگردان این تابعیت هستند.

این در حالی است که امروز نقاط مختلف بحرین نیز شاهد برگزاری تظاهرات در اعتراض به حکم صادر شده و دیگر اقداات دولت بحرین علیه معارضان بود.

برگزاری نماز عید فطر در مقابل شیخ قاسم

برگزاری نماز عید فطر در مقابل شیخ قاسم

برگزاری نماز عید فطر در مقابل شیخ قاسم

برگزاری نماز عید فطر در مقابل شیخ قاسم

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار