X بستن تبلیغات
5. Fixed

شهادت 4 مرزبان در درگیری با تروریست‌ها در شرق کشور

سخنگوی و معاون اجتماعی ناجا از شهادت چهار تن از مرزبانان کشورمان در درگیری مسلحانه با چند تیم از گروهک‌های تروریستی در شرق کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار سعید منتظرالمهدی در این‌باره گفت: صبح امروز در پی وقوع درگیری مسلحانه میان تیم‌های گشتب ناجا با چندین تیم از گروهک‌های تروریستی در مرز "جکیگور" چهار تن از مرزبانان کشورمان به درجه رفیع شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه این تروریست‌ها قصد ورود به کشور را داشتند، اضافه کرد:‌ اقدام به موقع و ایثارگرانه مرزبانان کشورمان در مقابله با این افراد مانع از ورود آنان به خاک کشورمان شد و تروریست‌ها پس از درگیری مسلحانه با مرزبانان و شهادت چهار تن از آنان به خاک کشور پاکستان متواری شدند.

منتظرالمهدی با بیان اینکه  فرار تروریست‌ها به خاک پاکستان در سایه بی‌توجهی دولت این کشور رخ داده است، گفت: ما نسبت به این موضوع اعتراض داشته و مراتب اعتراض نیز به طرف پاکستانی منتقل شده است.

سخنگوی ناجا از حضور فرماندهان ارشد مرزبانی ناجا در محل خبر داد و افزود: این افراد به منظور پیگیری از رده‌های امنیتی و مرزی پاکستان برای دستگیری و تحویل تروریست‌ها به محل سفر کرده‌اند، همچنین مراتب اعتراض را نیز به آنان اعلام کرده‌ایم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار