باوئرمان: مكزيك تجربه بيشتري داشت/ حدادي از ناحيه زانو احساس درد داشت

سرمربي تيم ملي بسكتبال ايران درباره ديدار برابر مكزيك صحبت كرد.

به گزارش ايسنا، ديرك باوئرمان سرمربی تیم ملی بسکتبال در خصوص عملکرد ایران مقابل مکزیک در مسابقات انتخابی المپیک اظهار داشت: روز گذشته تیم ما شخصیت خودش را نشان داد و با وجود اینکه 11 امتیاز عقب بودیم، اما بچه ها با قلب‌شان بازی کردند و توانستند جبران کنند و سازماندهی خوبی داشته باشند.

وی ادامه داد: بازیکنان مکزیک اکثر در آمریکا بازی کرده‌‌اند و حتی بازیکن NBA هم دارند. تجربه بهتری نسبت به ما داشتند، اما آمار بازی چندان تفاوتی نداشت.

سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان در مورد اینکه چه اتفاقی می‌افتد که در یک دقیقه آخر بازی برده را می‌بازیم، گفت: نتوانستیم از فرصت‌هایی که داشتیم استفاده کنیم و یک تخلف 8 ثانیه داشتیم که توپ را به آنها دادیم. ثانیه های آخر هم بسیار حساس است و مانند ضربات پنالتی در فوتبال می‌ماند. اما من به این موضوع نگاه می‌کنم که بازی ای که عقب بودیم را رساندیم و جلو هم افتادیم و این نقطه وقت ما بود.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود ما باید این بازی را راحت می‌بردیم، گفت: این نظر کارشناسان است و ما هم احترام می‌گذاریم. در هر صورت بچه های ما زحمت خود را کشیدند.

باوئرمان در مورد اینکه چرا حدادی با وجود بازی خوب یک کوارتر بیرون می‌نشیند و آیا اتفاق خاصی افتاده بود، یا خیر، گفت: حامد در بازی با یونان هم یک مقدار از ناحیه زانو آسیب دیدگی داشت و پیش از این بازی هم احساس درد می‌کرد و به همین دلیل به او استراحت دادیم. دیدید که بعد از استراحت آمد و به تیم هم کمک کرد.

وی در مورد ادامه کار تیم ملی عنوان کرد: این مرحله نخست کار ما بود که در تورین به پایان رسید و کارمان را از هفته آینده از سر خواهیم گرفت. به تورنمنت ویلیام جونز تایوان خواهیم رفت و بعد به مسابقات چلنج کاپ.

باوئرمان در مورد اینکه آیا همین تیم به ویلیام جونز می‌رود یا خیر؟ گفت: هنوز تصمیم نهایی را نگرفته ایم. اما به احتمال زیاد نفرات جوانتری را مانند وحید دلیرزهان، یوسف وند،صالح فروتن و سالار منجی و چند بازیکن دیگر را مدنظر داریم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار