X بستن تبلیغات
5. Fixed

تردد در محورهای برون شهری درشبانه روز گذشته 17.8 درصد افزایش یافت

تردد در محورهای برون شهری درشبانه روز گذشته ۱۷.۸ درصد افزایش یافت

عصر خودرو- مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته طبق آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۷۲۳ ترددشمار فعال درمحورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱۷.۸ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایرنا، وسایل نقلیه سنگین 14درصد از سهم کل این تردد ها را به خود اختصاص داده است.
اوج تردد بین ساعت های 19 تا20 و کمترین تردد بین ساعت های 3 تا 4 صبح صورت گرفته است که آگاهی از این موضوع به شهروندان در انتخاب ساعت مناسب تر سفرمی تواند موثر باشد.
گزارش تاکید دارد:براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعبه های راهداری سراسر کشور، اکنون به‌ استثنای محورهای مسدود و ممنوع،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به ‌روال عادی در جریان است.
بر اساس این گزارش محورهای دارای بیشترین تردد در 24 ساعت گذشته آزادراه کرج - قزوین دراستان البرز با تردد129 هزار 534 وسیله نقلیه، آزادراه تهران - کرج در استان تهران با تردد 122 هزار و 260 وسیله نقلیه، آزادراه کرج - تهران در استان البرز با تردد 119 هزار و 511 وسیله نقلیه اعلام شده است.
آزادراه قزوین - کرج در استان البرز با 90 هزار و 690 وسیله نقلیه، تهران - پاکدشت در استان تهران با ترد 84 هزار و 610 وسیله نقلیه، تهران - شهریار در استان تهران با تردد74 هزار و 662 وسیله نقلیه، آزادراه تهران - قم دراستان تهران با تردد73 هزار و 687 وسیله نقلیه، آزادراه تهران - ساوه در استان تهران با تردد 72 هزار و 544 وسیله نقلیه،
پاکدشت - تهران در استان تهران با تردد 67 هزار و 74 وسیله نقلیه و پردیس - دماوند در استان تهران با تردد 65 هزار و 96 وسیله نقلیه در ردیف های پایین تر محورهای دارای بیشترین تردد بوده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار