مارادونا: ولز برتر از پرتغال است

اسطوره آرژانتینی معتقد است گرت بیل در یورو بهتر از رونالدو کار کرده و اصلا نباید ولز را در این مسابقات نادیده گرفت.

کاپ: اسطوره آرژانتینی معتقد است گرت بیل در یورو بهتر از رونالدو کار کرده و اصلا نباید ولز را در این مسابقات نادیده گرفت.

دیگو مارادونا در ستون هفتگی اش در تایمز آو ایندیا نوشته: این دیدار همچنین تقابل بازیکنان سمت چپ و راست رئال مادرید است. بازی ای تیمی است که نگاه ها به حرکات فردی رونالدو و بیل است. کنترل توپ، سرعت و قدرت شوتزنی این ها است که خاصشان کرده است.

هدف و انگیزه آن ها همیشه فوق العاده است چون آن ها می توانند تعیین کننده باشند. بیل در این تورنمنت بیش از رونالدو به تیمش کمک کرده است. شاید قبل از شروع این بازی ها اگر به کسی می گفتید یکی از بازی های نیمه نهایی بین پرتغال و ولز خواهد بود، می خندیدند. ولز در تنها حضورش در جام جهانی در سال 1958 به یک چهارم رسیده و اصلا به نظر نمی رسید که حالا در اولین یورو که در آن حضور دارند بدرخشند.

اما همه تیم های اروپایی پتانسیل و دیسیپلین خاصی دارند و ولز هم مانند بقیه است. شاگردان کولمن به خوبی به سیستم مدرن 2-5-3 هماهنگ شده اند. اما در مقایسه با 3 تیم دیگر که به نیمه نهایی رسیده اندف پرتغال مشکلات بیشتری داشته است. اما آن ها هم نشان داده اند که در سیستم 2-3-1-4 بالغ شده اند. رونالدو هرچند درخشش قبل را ندارد.

این که با تمام این مسائل پرتغال توانسته به این مرحله برسد یعنی تیم متحد و قدرتمندی دارد. انتخاب تیمی که شانس بیشتر را دارد در این مرحله سخت است. اما ولز کمی برتری دارد. البته فراموش نکنید که توانایی های فردی هم همیشه تعیین کننده هستند. پرتغال هم بازیکنی دارد که همیشه خودش را ثابت کرده است. رونالدو در 31 سالگی هر لحظه فکر می کند ممکن است این آخرین حضورش در این مسابقات باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار