پذیرش درخواست داور ایرانی درباره بازی‌های نماینده رژیم صهیونیستی

درخواست داور بین‌المللی فوتسال ایران برای عدم قضاوت در بازی‌های نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات دانشجویان جهان مورد پذیرش قرار گرفت.

جام باشگاههای جهان- فوتسال

به گزارش ایسنا، محمود نصیرلو داور بین‌المللی فوتسال و بهترین داور لیگ 94 ایران به تورنمنت دانشجویان جهان دعوت شده است. تورنمنتی که در برزیل برگزار می‌شود و نماینده رژیم صهیونیستی نیز در آن حضور دارد.

محمود نصیرلو با بیان اینکه از قضاوت بازی‌های رژیم صهیونیستی امتناع کرده است، به ایسنا گفت: من قبل از اعزام و روز نخست نیز در جلسه هماهنگی به مسئولان تورنمنت اطلاع دادم که مسابقات رژیم صهیونیستی را داوری نمی کنم. آنها نیز گفتند که ما شما را درک می‌کنیم و به اعتقادات شما احترام می‌گذاریم.
وی افزود: این مسابقات در دو سالن برگزار می‌شود. از همین رو برگزار کنندگان بازی‌ها طوری برنامه‌ریزی کردند که زمانی که رژیم اشغالگر قدس بازی دارد، من در سالن دیگری قضاوت کنم.
انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار