تازه‌ترین اطلاعات درباره وضعیت راه‌های کشور

سرهنگ نادر رحمانی از سنگینی ترافیک در محورهای تهران ـ قزوین - کرج، قزوین - زنجان، زنجان - تبریز و زنجان - تبریز، کرج - چالوس و هزار، خبر داد و گفت : محور هراز در مسیر جنوب به شمال، محدوده قلعه‌دختر، پرحجم است.

به گفته وی مسیر جنوب به شمال محور کرج - چالوس، محدوده میدان امیرکبیر، سه‌راهی دیزین، گچسر، تونل کندوان، پل زنگوله و مرزن‌آباد ترافیک سنگین است و در محور فیروزکوه، ترافیک در مسیر جنوب به شمال محدوده‌های کارسالار، شیرگاه و زیرآب و در استان گیلان محور قزوین ـ رشت، محدوده رودبار و منجیل ترافیک سنگین است.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور یادآور شد: در آزادراه تهران - کرج محدود وردآورد، پل فردیس و در ادامه از پل فردیس تا پل حصارک نیز ترافیک سنگین است.

وی تصریح کرد: در محورهای تهران ـ قم، قم - سلفچگان، قزوین - کرج، قزوین - زنجان، زنجان - تبریز و زنجان - تبریز ترافیک به صورت سنگین در جریان است.

سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اضافه کرد: در سایر محورهای مواصلاتی، ترافیک در جریان است و کاهش دید را به دلیل مه‌گرفتگی در برخی مقاطع مرتفع محور هراز و کندوان شاهد هستیم.

سرهنگ رحمانی خاطرنشان کرد: مداخله جوی به شکل باران را در محور خلخال - سرچم به استان اردبیل و در محور آمل در استان مازندران را شاهد هستیم.

وی افزود: در استان های اردبیل محور خلخال_اسالم و شرق استان تهران محور شریف آباد بارش پراکنده باران گزارش شده است.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار