«حقوق های نامتعارف» در اولویت کاری نمایندگان قرار گرفته است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو علی اصغر یوسف نژاد گفت: قوای سه گانه برای شفاف سازی حقوق های نامتعارف با یکدیگر متحد هستند و این مشکل در حوزه های غیر از دستگاه های اجرایی نیز وجود دارد.


نماینده مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس بررسی موضوع حقوق های نامتعارف را در اولویت کاری خود قرار دادند و به طور قطع مجلس شورای اسلامی با اتمام بررسی خود در این زمینه اطلاعاتش را در اختیار افکار عمومی برای شفاف سازی این موضوع قرار خواهد داد.


یوسف نژاد گفت: مجلس شورای اسلامی می تواند با تقویت بنیه نظارتی دستگاه قضایی از تکرار مسائلی چون حقوق های نامتعارف جلوگیری کند و این به نفع جامعه خواهد بود.


وی اظهار کرد: در برخی پرداخت ها سوء استفاده از قانون نیز وجود داشت و باید دستگاه قضایی با این گونه پرداخت ها مربوط به هر دوره ای که بوده برخورد جدی داشته باشد.
این نماینده مجلس دهم عملکرد دولت را در شفاف سازی حقوق های نامتعارف قابل تقدیر دانست و از تاخیر در بررسی این موضوع نیز ابراز گله مندی کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار