سیل راه 13 روستای چالدران را بست

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایرنا، کریم حسین زاده روز چهارشنبه در بازدید از محل های آسیب دیده از جاری شدن سیل در مناطق مختلف شهرستان چالدران اظهار کرد: سیلاب روز سه شنبه که در اثر بارش های چند روز اخیر به راه افتاد، به 13 روستای شهرستان چالدران خسارت مالی وارد کرد.

وی افزود: در اثر جاری شدن سیل متاسفانه به مزارع، باغ ها و چندین دهنه پل و ابنیه های فنی در جاده های اصلی و روستائی خسارت وارد شده و باعث قطع راه ارتباطی این روستاها با مرکز شهرستان شده است.

حسین زاده همچنین از تخریب راه ارتباطی چندین منطقه عشایری منطقه و آب گرفتگی معابر در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: خسارت سیل در شهرستان توسط کارشناسان در دست بررسی و برآورد است که میزان خسارت پس از جمع بندی اعلام خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان چالدران همچنین گفت: دستور لازم جهت تسریع در خدمت رسانی و جبران خسارات مردم، بازگشایی راه های روستایی آسیب دیده از سیلاب صادر شده و مدیریت بحران این شهرستان برای هر گونه حادثه احتمالی در حالت آماده باش است.

وی افزود: راهداران شهرستان با تلاش شبانه روزی خود در حال تعمیر و بازسازی و بازگشایی راه های مسدود شده روستایی این شهرستان هستند.

شهرستان چالدران با بیش از 50 هزار نفر جمعیت در 220 کیلومتری شمال ارومیه، مرکز استان آذربایجان غربی واقع است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار