آتلتیکو اعلام کرد: گریزمان فقط صد میلیون یورو!

وبسایت رسمی برنامه نود - 

باشگاه آتلتیکو مادرید اعلام کرد مهاجم فرانسوی خود را کمتر از 100 میلیون یورو نخواهد فروخت.

آنتونیو گریزمان مهاجم تیم آتلتیکو مادرید که یک فصل بسیار خوب را با این تیم اسپانیایی پشت سر گذاشت و موفق شد در تمامی رقابتها 32 گل برای این تیم مادریدی بزند، یکی از بازیکنانی است که مشتریان زیادی در بازار نقل و انتقالات اروپایی دارد.

این مهاجم 25 ساله تیم ملی فرانسه که هم اکنون همراه با تیم کشورش در یورو بازی می کند، توانسته در این رقابتها همراه با دیمیتری پایه نمایش فوق العاده ای برای تیم دیدیه دشام داشته و فرانسه را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در یورو معرفی کنند، با چهار گل زده در صدر جدول گلزنان یورو قرار داشته و یکی از گزینه های اصلی برای کسب جایزه بهترین بازیکن این تورنمنت به حساب می آید.

به واسطه همین عملکرد فوق العاده بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی برای به خدمت گرفتن او دست به کار شده اند اما بعید است که آتلتیکو مادرید به این سادگی مهاجم اول خود را از دست بدهد. به همین علت، مسئولان تیم مادریدی مبلغی را اعلام کرده اند تا تیمی توان پرداخت آن را نداشته یا اگر هم تیمی واقعاً قصد خرید گریزمان را داشت، پول خوبی نصیب تیم سیمئونه شود تا با درآمد حاصل از فروش گریزمان بتوانند خریدهای خوبی در بازار نقل و انتقالات داشته باشند.

از تیم های بایرن مونیخ، بارسلونا، پاری سن ژرمن به عنوان جدی ترین مشتریان خرید آنتونیو گریزمان نام برده می شود.

 

2081

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار