X بستن تبلیغات
5. Fixed

منچستر دست بردار نیست!

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه منچستر یونایتد همچنان در پی به خدمت گرفتن هافبک فرانسوی یوونتوس است و آنگونه که از شواهد امر پیداست سران منچستر تا آخرین روزها و ساعات نقل و انتقالات دست از تلاش برای جذب پول پوگبا برنخواهند داشت.

به گزارش سایت نود، شیاطین سرخ که در این فصل هدایت تیم خود را به مورینیوی پرتغالی سپرده و بازیکنانی مثل اریک بیلی و زلاتان ابراهیموویچ را به خدمت گرفته و مراحل پایانی انتقال هنریک مخیتاریان را هم دنبال می کنند، قصد دارند تا با خرید پل پوگبا پرونده نقل و انتقالات این فصل خود را ببندند. به نظر می رسد پوگبای فرانسوی که مشتریان زیادی بین باشگاه های اروپایی دارد، آخرین پروژه مسئولان منچستر در بازار نقل و انتقالات تابستانی بوده و با خرید این بازیکن هر چهار هدف اصلی خود را به خدمت گرفته اند.

مسئولان یوونتوس که به نظر می رسد از راضی کردن پوگبا برای تمدید قراردادش با این باشگاه ناامید شده اند، سعی دارند حداقل این بازیکن ملی پوش فرانسوی را به بهترین پیشنهاد و بالاترین قیمت به فروش برسانند. خوزه مورینیو هم قصد دارد تا با به خدمت گرفتن بازیکنان بزرگ و کارآمدی که به گفته خودش در شأن منچستر باشند، بتواند این تیم تضعیف شده در چند سال گذشته را بار دیگر تقویت کرده و به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند. مربی پرتغالی منچستر در مصاحبه با رسانه ها گفته است می خواهد اعتبار از دست رفته منچستر را به این تیم باز گرداند و این بدون در اختیار داشتن بازیکنان طراز اول ممکن نیست.

 

2081

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار