‫3 دوچرخه سوار قاتلان دانشجوی جوان+عکس

رکنا: سه نوجوان به اتهام قتل دانشجوی الف 17 ساله بازداشت شدند.

به گزارش رکنا، دانشجوی الف یکشنبه شب نزدیک بازار پورتوبلو در غرب لندن توسط گروهی نوجوان دوچرخه سوار به قتل رسید. دو پسر 16 ساله روز دوشنبه در پاسگاه های جداگانه در مرکز لندن بازداشت و تحت بازجویی قرار گرفتند و طبق گزارش اسکاتلندیار پسر سوم که نوجوانی 15 ساله است پیش از این دو نفر بازداشت شده است.  پلیس ساعت 8:45 یکشنبه به محل اعزام شد، افسران و امدادگران سعی در نجات این نوجوان داشتند که متاسفانه تلاش های آنها بی فایده بود و این نوجوان در محل جنایت جان باخت. طبق اظهارات شاهدان، قربانی توسط گروهی از نوجوانان دوچرخه سوار تعقیب می شده که بعد از درگیری "فولاجیمی" از ناحیه گردن مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفت. این دانشجوی ممتاز دیپلم خود را گرفته بود و در آکادمی چلسی مشغول به ادامه تحصیل بود. علت درگیری میان نوجوانان در دست بررسی است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار