‫سارق مسلح یک میلیارد و 600 میلیونی پسته دستگیر شد

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: سارق مسلح که یک سال قبل از شهرستان "انار" یک میلیارد و 600 میلیون پسته سرقت کرده بود، روز گذشته توسط پلیس امنیت عمومی در کرمان دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "عبدالعلی روانبخش" گفت: در پی یک فقره سرقت پسته در شهرستان انار دستگیری سارق یا سارقان در دستور پلیس استان کرمان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران امنیت عمومی این فرماندهی موفق شدند پس از یک سال با یک سری اقدامات پلیسی و تلاش شبانه روزی، منزل سارق را شناسائی و از حضور این شرور مسلح در مخفیگاهش آگاهی یافتند.
سرهنگ روانبخش بیان داشت: ماموران پلیس با هماهنگی مقام قضایی در یک اقدام ضربتی سارق را در منزلش دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل کردند.
سرهنگ "روانبخش" بیان داشت: سارق مسلح که در ابتدا منکر هرگونه سرقت بودند در مواجهه با شواهد موجود چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند و به سرقت پسته در شهرستان انار به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون ریال اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: سارق دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و تحقیقات تکمیلی در خصوص کشف سلاح ادامه دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار