علت تغییر لوگوی گوگل ! + عکس

لوگوی گوگل بخاطر موفقیت کاوشگر جونو که موفق شد به مقصد خود یعنی مدار مشتیر برسد, تغییر کرد.

لوگوی گوگل

کاوشگر جونو بالاخره پس از گذشت 5 سال از شروع ماموریتش، موفق شد به مقصد نهایی خود یعنی مدار مشتری برسد. اکنون گوگل برای تبریک به ناسا و جشن گرفتن به مناسبت این دستاورد، لوگوی مورد استفاده در موتور جستجوی خود را تغییر داده است.

تصویر انیمیشنی مورد استفاده گوگل به مناسبت ورود جونو به مدار مشتری به عنوان لوگوی گوگل دودل، کاوشگر جونو را به عنوان دومین حرف O در کلمه Google نشان می‌دهد. این کاوشگر در واقع در حال ارسال اموجی های کوچک جشن و شادی از مدار بزرگترین سیاره منظومه شمسی است و به همین دلیل اعضای تیم ناسا در زمین در حال پایکوبی هستند.

 علت تغییر لوگوی گوگل

تغییر لوگوی گوگل

 با کلیک کردن روی این تصویر GIF به صفحه جستجوی گوگل درباره این کاوشگر هدایت شده و می‌توانید با مراحل پیشرفت این ماموریت آشنا شوید، از شروع آن در سال 2011 میلادی تا نزدیک شدن به مشتری طی هفته‌های گذشته و ورود آن به مدار این سیاره.

رسیدن جونو به مشتری با سختی‌های بسیار زیادی همراه بوده است و محققان ناسا مجبور بودند این کاوشگر را از میان تشعشعات و قطعات مختلف اطراف این سیاره غول پیکر عبور دهند. در هر حال تا به اینجا همه چیز خوب پیش رفته است.

تک شات

مطالب مرتبط:

لوگوی گوگل به مناسبت «روز زمین» + تصویر

تغییر لوگوی گوگل به مناسب المپیک سوچی + عکس

تغییر لوگوی گوگل به مناسبت سالروز تولد مخترع تلگراف (+عکس)

لوگوی گوگل به مناسبت فسیل «آیدا» (عکس)

راز لوگوی گوگل فاش شد!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار