آموزش‌های مهارتی تولیدمحور در استان بوشهر توسعه می‌یابد

عبدالرسول کازرونی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای گام‌های بسیار مهمی در استان بوشهر برداشته شده است و هم‌اکنون آموزشگاه‌های متعددی در سراسر استان فعال هستند.

وی به استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی در توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای اشاره کرد و ادامه داد: توسعه مهارت‌آموزی در بهبود وضعیت اشتغال نقش بسیار مهمی دارد و از همه ظرفیت‌ها استفاده خواهیم کرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر اضافه کرد: اجرای برنامه‌های آموزشی در استان بوشهر بر اساس نیازهای بازار کار استان صورت می‌گیرد و در این راستا طرح‌های نیازسنجی آموزشی در مشاغل مختلف اجرا می‌شود.

وی ایجاد اشتغال مولد و پایدار را نیازمند توسعه آموزش‌های مناسب دانست و خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی مدونی برای توسعه آموزش‌های تولید محور در استان بوشهر صورت گرفته است.

کازرونی از توسعه آموزش‌های فنی در سطح روستاها خبر داد و افزود: به منظور توانمندسازی روستائیان و عشایر استان بوشهر بسته‌های آموزشی مناسبی طراحی شده است که زمینه اشتغال در این مناطق را به خوبی فراهم خواهد ساخت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار