ورود ۵۶ هزار مسافر به سرعین در ساعات اولیه تعطیلات عید فطر

عاطف ناصری در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: در حال حاضر سطح اشغال هتل‌ها به ۱۰۰ درصد رسیده است و برای تأمین نیاز اسکان مسافران خانه مسافرها و سایر مراکز اقامتی دایر شده‌اند.

وی به خروج ۴۰ هزار نفر مسافر نیز اشاره کرد و متذکر شد: هم اینک ترافیک روانی در جاده اصلی سرعین برقرار است و به لحاظ تردد خودروها و ترافیک در پارک خودرو مشکلی نداریم.

فرماندار سرعین همچنین از توزیع نان و آب بسته بندی شده در شش نقطه از شهر سرعین به قیمت کارخانه خبر داد.

ناصری تصریح کرد: تمامی تمهیدات لازم برای سفر مسافران در تعطیلات عید فطر اندیشیده شده است و در حال حاضر کمبودی به لحاظ تأمین نیازهای ضروری مسافران نداریم.

وی افزود: علاوه بر ۳۲ نانوایی سطح شهر، نانوایی چند منظور با پخت هشت نوع نان در شهر سرعین دایر شده است.

فرماندار سرعین افزود: همچنین در پی هماهنگی با دهیاران روستاهای اطراف سرعین قرار بر این شده تا پخت نان در روستاها انجام شود.

ناصری به افزایش ۲۰ تنی سهمیه آرد نانوایی‌های شهرستان اشاره کرد و گفت:  در شش نقطه نیز نان و آب به نرخ کارخانه عرضه می‌شود.

وی به آماده‌سازی بیمارستان صحرایی؛ اورژانس هوایی و خودروهای آتش‌نشانی اشاره کرد و متذکر شد: اکیپ‌های نظارت و بازرسی نیز جهت بازدید از امکان عمومی، اقامتی و تفریحی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار